B133XW03 V4 CELL

| panel típus | B133XW03 V4 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| B133XW03 V4 CELL Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 293.42×164.97 mm |
| Vázlat | 301.92×177.21×1.27 mm |
| Felület | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Válaszidő | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| Jelző interfész | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó AUO B133XW03 V4 CELL.
AUO B133XW03 V4 CELL új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B133XW03 V4 CELL pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B133XW03 V4 CELL vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B133XW03 V4 CELL a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
AUO B133XW03 V4 CELL új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B133XW03 V4 CELL pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B133XW03 V4 CELL vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B133XW03 V4 CELL a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "B133XW03 V4 CELL"
- AUO B133XW03 V4 CELL
- B133XW03 V4 CELL adatlap
- B133XW03 V4 CELL kép
- B133XW03 V4 CELL ár
- B133XW03 V4 CELL forgalmazó

